У серпні в Черкасах стартує арт-проект «Тіло Че»

У серпні в Черкасах стартує арт-проект «Тіло Че»У серпні в Черкасах стартує арт-проект «Тіло Че», першим етапом якого стане воркшоп зі створення ескізів об’єктів вуличного мистцтва, які будуть втілені у міському просторі.
Майстерня із розробки креативних ідей триватиме з 1 по 4 серпня в Черкаському художньому музеї. Чотириденний тренінг для місцевих художників та творчих, активних представників громади проведе київський художник стріт-арту Андрій Клочко (ще знаний у вузьких колах як Tetris).
«Тіло Че» – соціальний проект, покликаний скласти спільну молодіжну візію міста, яку можна буде комунікувати до жителів через конкретні стріт-арт об’єкти.
– Це гарна можливість молодим креативним черкасцям заявити про те, яким вони хочуть бачити своє місто, – говорить Анна Мигаль, координаторка проекту. – Це своєрідний заклик до культурного розвитку громади. Хочемо надати простір для діалогу жителів з їхнім містом і, навпаки, щоб черкасці відчули, що місто – це їхній простір, вони можуть формувати його, надавати йому змісту й енергетичного наповнення.
Проект «Тіло Че» проводиться в рамках та за фінансової підтримки спілки MitOst e.V. Партнери проекту: Черкаський художній музей, Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації, Черкаська міська рада, КП «Дирекція парків».
24.07.2013 11:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter