У Черкаському художньому музеї розпочався фестиваль аматорского мистецтва

З 19 червня вже вдруге Черкаський художній музей приймає в своїх стінах фестиваль аматорського мистецтва. Фестиваль – це можливість для тих, хто займається мистецтвом не професійно, лише у вільний час, але не уявляє собі життя без творчості, продемонструвати свої роботи.
Об’єднання «Т.Т.Т.», яким керує Алла Мальцева, існує 10 років на базі Черкаської дитячої художньої школи. Його учасники працюють у різних галузях, але вільний від роботи час присвячують мистецтву. Наприклад, Наталія Петрик працює у тур-агентстві, Оксана Голій – приватний підприємець, Лариса Логачева – дистриб’ютор.
Вперше п'ятнадцять учасників об’єднання представили свої твори на колективній виставці у художньому музеї. В їх творчому доробку понад 100 творів живопису і різьблення по дереву. Аматори працюють у різних стилях, напрямках і техніках, але об’єднує їх любов до мистецтва, до прекрасного.
Про це свідчать різноманітні пейзажі з чудовими дніпровськими краєвидами, натюрморти з квітучими маками, ромашками, ліліями, портрети, які вирізняються майстерністю виконання, тонким психологізмом.
Картини учасників об’єднання «Т.Т.Т.» насичені добрим світлом і позитивною енергетикою, створюють святковий настрій. Виставка діє протягом місяця.
20.06.2013 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter