50 артистів філармонії підтримали Сисоєву. Побоюючись помсти з боку "непрогресивних" колег, прізвища підписантів "замутили"

Близько півсотні артистів написали лист на підтримку в.о. директора Черкаської філармонії Ольги Сисоєвої. Про це повідомляє Про все.
- Ми, частина колективу Черкаської обласної філармонії, просимо Вас підтримати кандидатуру в. о. директора Ольги Сисоєвої та дати їй можливість працювати далі на цій посаді. Усього лише за півтора місяці вона проявила себе як грамотний та знаючий керівник, ефективний менеджер, - вважають артисти.
Зокрема, до здобутків молодої директорки вони зараховують розірвання незаконних договірних відносини з комерційною структурою на користь закладу, виконання протипожежних заходів у будівлі, придбання нових вишиванок на суму 5 тис. грн. для ансамблю «Росава», впорядкування оплати праці фахівців за договорами цивільно-правового характеру, організацію гастролей одного з колективів до Криму в серпні цього року, проведення перемовини щодо візиту грузинського танцювального колективу та інших колективів міжнародного рівня до закладу на початку наступного концертного сезону.
- Незважаючи на прагнення Ольги Сисоєвої до розвитку колективів філармонії, керівники підрозділів зі старої адміністрації всіляко перешкоджають будь-яким позитивним змінам та роботі нового керівника через особисті інтереси, – зазначають у своєму листі працівники.
50 артистів філармонії підтримали Сисоєву. Побоюючись помсти з боку "непрогресивних" колег, прізвища підписантів "замутили"
Усі прізвища підписантів "замутнені"


Серед тих, кому імпонує 23-річна Ольга Сисоєва – і заступник директора обласної філармонії Руслан Паскалов.
- Як керівник Ольга Валеріївна заглиблюється в усі питання, які стосуються і творчості, і господарської частини. І всі питання вирішує, – розповів він. – Ось лише минулого тижня обробили сцену протипожежним засобом. Раніше цього не було, хоча раз на два роки за нормами ці роботи необхідно виконувати. Інспектори щороку писали приписи і штрафували, але так нічого і не робилося. Адже це досить дорого – 25 тис. грн.
Руслан Лукич у філармонії на цій посаді працює вже 16 років, проте не образливим для себе вважає працювати під керівництвом молодої людини.
- Вік не має значення, для мене головне – що йде робота,- говорить він. – Щоранку вона дає завдання і їх необхідно виконувати. До кінця робочого дня я про це доповідаю. Раніше такого планування не було.
Він додає, що нині ситуація в колективі така, що багато артистів боялися підписувати листа. Мовляв, керівники їхніх колективів погрожували їм звільненням.
14.06.2013 11:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter