Артисти просять призначити директором Черкаської філармонії народну артистку України Лідію Зайнчківську (звернення)

Артисти просять призначити директором Черкаської філармонії народну артистку України Лідію Зайнчківську (звернення) Артисти Черкаської філармонії звернулися до керівництва Черкаської облради з проханням врахувати їхню думку при визначенні кандидатури директора філармонії. Текст звернення – нижче.

Голові Черкаської обласної ради Черняку В.П.
Заступнику голови Черкаської облради Касяну В.П.

Звернення
Глибокошановні Валерію Петровичу та Василю Петровичу!

Артисти Черкаської філармонії з хвилюванням стежать за роботою комісії Черкаської обласної ради, яка обирає керівника нашого закладу. Як нам стало відомо, з 12 претендентів на посаду залишилися двоє – художній керівник Черкаської філармонії, народна артистка України Лідія Зайнчківська та методист І категорії з обласного центру народної творчості Юрій Федоряка.
Поважаючи право членів комісії на самостійний вибір, просимо Вас, Валерію Петровичу та Василю Петровичу, врахувати думку членів творчого колективу.
Ми з величезною повагою ставимося до Юрія Григоровича Федоряки. Вважаємо, що з часом він стане високопрофесійним керівником в галузі культури Шевченкового краю. На нашу думку, в умовах, які склалися, найбільш достойною кандидатурою є Лідія Іванівна Зайнчківська.
Лідія Іванівна працює в колективі понад 25 років. На наших очах вона зростала, як творча особистість. Очолюване нею тріо бандуристок «Вербена» впродовж багатьох років є уповноваженим представником української пісні в усьому світі.
Ставши художнім керівником філармонії, Лідія Іванівна довела, що вона - грамотний адміністратор, який добре бачить перспективи розвитку Черкаської філармонії. Лідія Зайнчківська користується заслуженим авторитетом в мистецьких колах України, є одним з тих людей, які гідно представляють Черкаську область в нашій державі.
Ми переконані, що в Лідії Зайнчківської вистачить життєвого досвіду й адміністративних навичок, щоб бути успішним директором Черкаської філармонії. Вважаємо, що наш колектив не повинен залишатися плацдармом для сумнівних адміністративних експериментів. Артисти Черкаської філармонії хочуть спокійно працювати й приносити радість глядачам.
Просимо Вас та членів комісії врахувати нашу думку при визначенні кандидатури директора філармонії..
З повагою,
Олександр Дьяченко, заслужений діяч мистецтв України;
Леонід Трохименко, заслужений діяч мистецтв України;
Наталія Мамалига, заслужена артистка України;
Людмила Йосипова, заслужена артистка України;
Олексій Колесник, заслужений артист України;
Михайло Тихоненко, заслужений артист України;
Анатолій Майданюк, Тетяна Ковальська, Інга Михаль, Володмир Бутов, артисти філармонії.
05.06.2013
05.06.2013 16:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter