За місяць другий альбом уманського "тріп-хопера" Артема Черкасова отримав 350 тисяч прослуховувань в Інтернеті

За місяць другий альбом уманського "тріп-хопера" Артема Черкасова отримав 350 тисяч прослуховувань в Інтернеті Уманський талант Артем Черкасов видав свій другий альбом purplecheros. Електронна музика у стилі "тріп хоп" стала "вибухом" - менше ніж за місяць кількість прослуховувань досягла 350 тисяч. Щоправда, з них українських користувачів - лише 5 тисяч.
Сидить в Умані - а слухають в усьому світі. Артем Черкасов надіється що його другий альбом перевершить рекорд першого, коли музику скачали більше 3 мільйонів слухачів. Серед шанувальників його знають як Rocket4000.
- В альбом увійшло 13 треків - 9 оригіналів, 2 ремікси відомих композицій і два "бонус трека". - розповідає Артем. - Коли писав музику, думав про космос, про спокій. Згадував свою кохану дружину, що нині за кордоном. Тому мелодії не танцювальні, а більш "психологічні". Хотів, щоб музика стала саунтреком життя людей, які її слухають. Я пацифіст, проти війни. Хотів передати цими мелодіями космічний спокій і доброту. Дивлячись на Умань і Україну, мені хочеться принести сюди більше миру, взаєморозуміння та порядку. У першу чергу - в головах.
Зараз Артем працює над зйомкою кліпу.
Довідка: за версією BestTrackinUkraine2012 кращий музикант у стилі "Chillout" та представляв Україну на міжнародній конференції діджеїв UltraMiamiFest.
Вечірня Умань
26.04.2013 16:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter