Директор Черкаської філармонії Сисоєва: кожному треба показувати той рівень, на який я вийшла

Директор Черкаської філармонії Сисоєва: кожному треба показувати той рівень, на який я вийшла Gazeta.ua оприлюднила інтерв`ю з новим директором Черкаської філармонії, депутатом Черкаської міськради від ПР Ольгою Сисоєвою.
Директором Черкаської обласної філармонії призначили 23-річну Ольгу Сисоєву. У понеділок, 15 квітня, її офіційно представили колективу. Вона депутат міськради Черкас, входить до фракції Партії регіонів. Балотувалася під №4 в партійному списку. З 2011-го була директором черкаського Палацу молоді.
Домовляємося про зустріч із Ольгою 12 квітня о 18.00 в кафе "Сантімо" неподалік філармонії. Час призначає вона. Запізнюється на годину. Одягнена в чорний гольф, сірі штани, темно-сіре пальто. Волосся пряме, розпущене. На шиї золотий ланцюжок, на підмізинному пальці правої руки каблучка з коштовним каменем. Каже, має дві вищі освіти. За першою — філолог, викладач української мови, літератури, англійської мови, друга — магістр філології.
Є інформація, що працівники філармонії зверталися до губернатора, щоб призначив не вас, а іншу людину.
— Я не бачила листа, не читала нічого в інтернеті. Спілкувалася з працівниками філармонії, бачила лише усмішки, ніхто нічого не казав. Якщо є такі думки щодо мене, я хотіла би почути цих активістів. Думаю, що це провокація.
Зараз у місті хочуть перебудовувати вулицю Хрещатик. Ходять чутки, ніби вас призначили на цю посаду, щоб використати частину землі, яка належить філармонії, в інших цілях.
— У нас у думках немає такого, щоб філармонію розпродати, розділити. Вона вже була розпродана, зараз хоча б докупи зібрати те, що є. Це раніше був переділ території і всього іншого, попередники поділили півміста. Партія регіонів працює над тим, щоб відновити, покращити.
У лівому крилі філармонії, яке не працює, кажуть, планують облаштувати бар, ресторан або нічний клуб.
— Я поки що не маю права озвучувати якісь чіткі висновки про перспективи розвитку. Хочу зібрати документацію. Подивитися й перевірити, у чиїх вона зараз руках, наскільки можливо повернути цю частину до філармонії.
Чому вирішили стати членом Партії регіонів?
— Тому що вона дає реалізацію, молоді в першу чергу. Для мене це приклад того, як можна завдяки Партії регіонів і її політиці досягнути чогось.
Як вдається отримувати такі високі посади?
— Кожна молода людина, яка хоче себе реалізувати, має пахати. І показувати всім — так, я гарна, молода, але при цьому працюю часто набагато більше за тих, хто вже досяг якогось рівня. Тільки тому мене виносять уперед. Звичайно, є ще фактори, які посприяли, — та ж зовнішність, уміння поставити себе. Коли я прийшла у Палац молоді, те саме розказували, що молода й не справлюся. Прийдіть туди й поговоріть зі співробітниками. Ми купили нове обладнання, комп'ютери, світло, звукову апаратуру. За 16 років уперше добилися, що там робитимуть ремонт вентиляційної шахти.
Складно бути молодим керівником?
— Кожному потрібно доводити, що ти чогось варта — старшим, молодшим. З кожним потрібно говорити по-своєму і показувати той рівень, на який я вийшла.
Чи вистачає вам часу на особисте життя та відпочинок?
— Я не обговорюю особисту тему, це не потрібно. Поки що незаміжня. Зараз для мене на першому місці кар'єра...
16.04.2013 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter