6 квітня в Черкасах виступатиме Кубанський козачий хор

6 квітня в Черкасах виступатиме Кубанський козачий хорЯк інформують у Черкаському МВК, 6 квітня до Черкас у рамках гастрольного туру завітає всесвітньо відомий Кубанський козачий хор. О 13-30 на Соборній площі для поважних гостей відбудуться святкові урочистості за участю керівництва міста та громадськості. А вже о 19-й годині черкасці матимуть можливість поринути у світ пісенного таланту Кубанського козачого хору, який виступить у Палаці культури «Дружба народів».
Для довідки:
Всесвітньо відомий колектив Кубанського козачого хору є лауреатом загальноросійських, загальносоюзних і міжнародних конкурсів. Також державний академічний ордена Дружби Народів Кубанський козачий хор є лауреатом національної премії України імені Т.Г.Шевченка.
З нагоди 75-річчя художнього керівника хору Віктора Захарченка колектив здійснює ювілейний гастрольний тур просторами Росії, України та Білорусії під девізом "Із станиці до столиці".
Віктор Захарченко – Народний артист Росії, Народний артист України, лауреат державної премії Росії та міжнародної премії фонду Андрія Первозванного, професор, композитор та козачий полковник.
05.04.2013 15:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter