У Черкасах пройшов концерт Філо Машадо

У Черкасах пройшов концерт Філо Машадо У неділю до Черкас із весняним настроєм завітав легендарний музикант та композитор сучасної бразильської босанови Філ Машадо. Вперше його запросили до нашого міста два роки тому на Міжнародний джазовий фестиваль. Організатор заходу Сергій Крашенінніков розповідає, що до цього особисто з музикантом не був знайомим. «Я просто знав, що є такий чудовий, один з кращих у світі виконавців босанови, який живе у у Сан-Пауло, що він записав величезну кількість дисків, зокрема з оркестрами Поля Моріа та Мішеля Леграна. Лише у мене є 7 його компакт-дисків. І коли з’явилась така можливість, ми з радістю його запросили. І ось тепер повторно він зіграв знову у нас на радість усім шанувальникам джазу».
Цього разу музикант привіз проект «Sounds of Brazil», створений у Нью-Йорку навесні 2010 року, й продемонстрував свої здібності віртуозного співака, талановитого гітариста й піаніста. «Найкраще, що є в музиці, - це те, що вона сповнена невинності, і це універсально», - любить повторювати Філо Машадо, який не боїться на сцені бути дитиною і мрійником, поєднувати ліризм з вибухами неймовірної енергії.
Музикою Філо почав займатись ще в 10 років, самостійно опанував гітару та фортепіано. У 1978 році він видав свій перший сольний альбом, і з того часу його ім’я стало добре відоме у колі прихильників босанови. Загалом за свою 40-річну кар’єру Філо провів сотні концертів у різних країнах, був учасником численних телешоу, брав участь у студійних записах, співпрацював з багатьма цікавими музикантами, зокрема з Джоном Хендріксом, Джейн Дюбок, Лені Андраде, Тіто Маді, Джойс, Раулем де Саузой та багатьма іншими.
У 2000 році його платівка «Cantando Um Samba» була номінована на премію «Греммі» у категорії латиноамериканського джазу, а вже 2001 року він брав участь у записі відомого ювілейного концерту «40 років босанови», який було нагороджено «Греммі», як «найкращий альбом латино-джазу». За останні роки бразилієць випустив платівки «Salve America» та «Ubida».

Олександра Баніна
18.03.2013 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter