Геройські будні: Жителі Лящівки подякували Тулубу за те, що відтепер молодь займається спортом у відремонтованому Будинку культури

Геройські будні: Жителі Лящівки подякували Тулубу за те, що відтепер молодь займається спортом у відремонтованому Будинку культуриЧеркащина продовжує сидіти в «глибокому пардоні» перед невтомним Тулубом.
Як інформують у Черкаській ОДА, зі словами вдячності на особистий прийом голови ОДА вчора завітали жителі села Лящівка, що на Чорнобаївщині.
- Ми приїхали, щоб висловити подяку Сергію Борисовичу за те, що він звернув увагу на наше село. Він відгукнувся, коли ми зверталися із проханням допомогти із ремонтом нашого Будинку культури, для того, щоб молодь могла відпочивати та займатися спортом. Також завдяки проведеним ремонтним роботам з’явилася можливість для розвитку місцевого фольклорного колективу «Криниця», який успішно виступає на обласних та всеукраїнських конкурсах, - розповідає сільський голова Карасовська Антоніна Іванівна. - Тепер вони мають змогу репетирувати та проводити концерти в оновленій будівлі, - додає вона.
- Сподіваємося, що Сергій Борисович і надалі підтримуватиме розвиток культури в нашому невеличкому, але затишному і гостинному селі, - висловила сподівання Антоніна Іванівна.
Від Провінції: не зовсім зрозуміло, чому молодь села Лящівка займається спортом у Будинку культури…Але все одно – спасибі, спасибі!
13.03.2013 10:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter