На "шляху до Тараса" Жуковська десь загубила ноутбук для переможця конкурсу?

«Вихідні були дуже насичені позитивними емоціями та враженнями, які подарували усім нам учасники нашої програми «Шлях до Тараса». Про це на своїй сторінці у мережі«Фейсбук» пише Валентина Жуковська.
«В суботу у Палаці «Дружба народів» відбувся чвертьфінал ігор Брейн-ринг «І чужому научайтесь і свого не цурайтесь». Хочу сказати, що всі діти – переможці. А разом із ними і ми, наша країна – переможці. Ці ігри довели, що Шевченка в Україні знають, цінують і поважають. Я пишаюсь тим, що ми проводимо цей фестиваль, я пишаюся емоціями дітей та їх хвилюванням, пристрастями, які розгорілися за столами. Це свідчить про те, що наші діти не тільки добре знають Шевченка та його творчість, але і вміють нестандартно мислити, відстоювати свою позицію.
В цілому, у чвертьфіналі Брейн-рингу зійшлося 186 учасників, з 31 команди, які представляли Черкаси та Черкаську область. У неймовірно напруженій боротьбі до півфіналу потрапили 5 команд: «Шевченкознавці» школи № 32, «Фенікс» школи № 20, «Неогайдамаки», с.Червона слобода, «Лілея» Черкаської гімназії №9, «Думка» Драбівської школи-гімназії.
На "шляху до Тараса" Жуковська десь загубила ноутбук для переможця конкурсу?

9 березня у півфіналі наші черкаські ерудити зустрінуться із однолітками-шевченкознавцями із: Горлівки, Тернополя, Сєверодонецька. Запрошуємо усіх черкащан у суботу 9 березня о 12.00 прийти і повболівати «за своїх». Буде неймовірно цікаво та корисно для усіх – дорослих та малих. У перерві між півфіналом та фіналом ігор відбудеться рок-концерт «Шевченко – це модно» за участю черкаських гуртів «Ефект метелика», «Спів братів», «Майже друзі»».
Під іншим кутом подає цю подію «Газета по-українськи».
У Черкасах скандалом закінчився конкурс "Шлях до Тараса" організований колишньою кандидаткою в народні депутати Валентиною Жуковською, - повідомляє видання. « Переможниці 12-річній Катерині Борисюк з 17 школи міста замість обіцяного ноутбука подарували два мікрофони.
"Конкурс проводився в кількох номінація, – розповідає дівчинка. – Були старша й молодша групи. Переможцям обіцяли ноутбук. Напередодні нагородження ми підійшли до організаторів і перепитали про призи. Нам підтвердили, що переможці отримають ноутбук. Дітям, які посіли 2-3 місця теж обіцяли приємні сюрпризи. Коли розпочалося нагородження, мені, як переможниці конкурсу вокалісток подарували два мікрофони. Я віддала їх у музичну школу, де навчаюся. Другим і третім призерам подарували чашки. Ото й увесь приємний сюрприз.
Батька дівчинки Владислава Борисюка ця подія зовсім не здивувала.
"Мабуть, Фірташ, людиною якого називають Жуковську, занадто багато витратився на купівлю телеканалу "Інтер", – каже батько дівчинки. – Тепер не знайшов гроші на ноутбук. Регіонали все так роблять – обіцяють і не виконують".
04.03.2013 15:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
21:53 04.03.2013 Shuridze:
За лінком - сторінку переміщєно. Схоже хтось десь загубив залишки совісті.