У Черкасах пройшов вечір пам`яті автора "Степом, степом..." Анатолія Пашкевича

У Черкасах пройшов вечір пам`яті автора "Степом, степом..." Анатолія Пашкевича26 лютого в обласній філармонії відбувся вечір пам’яті видатного композитора, Народного артиста України Анатолія Пашкевича, якому б нині виповнилось 75 років. Як інформують у прес-службі Черкаської обласної ради, цього вечора заповнений зал філармонії неодноразово здіймався гучними оплесками та оваціями, адже зі сцени лунала неповторна музика авторства Анатолія Пашкевича. А подарували глядачам свої пісні Черкаський академічний заслужений український народний хор, тріо «Вербена», ансамбль «Росава», заслужені артисти України Євгенія Крикун та Віталій Дука, а також інші виконавці.
Крім того, у концертній програмі взяли участь і представники черкаського земляцтва у Києві «Шевченків край». Неабияке захоплення гостей вечора викликав, зокрема, виступ нашої землячки із Шполянщини, лауреата всеукраїнських та міжнародних пісенних конкурсів та керівника молодіжного крила земляцтва Руслани Лоцман.
Творча спадщина композитора нараховує безліч чудової музики, чимало з якої отримало всенародне визнання та, що найцінніше, людську любов і захоплення. Це, перш за все, пісні «Степом, степом», «Мамина вишня», музику до яких написав Анатолій Пашкевич. До того ж, більшість його музичних творів на вірші українських поетів стали народними – «Гуси летіли», «Моя ти земле калинова», «Хата моя, біла хата», «Чебреці» та інші.
27.02.2013 15:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter