Юні черкащани вдало виступили на санкт-петербургському конкурсі "Музичний світ"

Із 1 по 5 лютого 2013 року в північній столиці Росії відбувся Міжнародний конкурс «Музичний світ» під егідою Міжнародної компанії «Sound` s Life » (м. Москва, Росія). Він традиційно проходив у «Чаплін-Холі» - культурному центрі готелю «Санкт-Петербург» - з видом на Неву і крейсер «Аврору». Учасниками конкурсу були творчі колективи і солісти з усіх куточків неосяжної Росії: Москви і Санкт-Петербурга, Заполяр'я, Уралу, Сибіру, Владивостока, Кизила, Казані, Уфи, Вологди, Саратова, Пермі, Петрозаводська, а також, представники Білорусі та України у віці від 5-ти до 25 років, які продемонстрували свою майстерність у номінаціях з вокалу, інструментальної музики, хореографії і театрального жанру. Всього в конкурсі брало участь близько 200 виконавців.
У повній мірі насолодитися враженнями від цього масштабного мистецького форуму змогла творча делегація черкаської ДМШ № 1 ім. М. В. Лисенка у складі концертної групи молодшого хору «Музичні краплинки» і його керівника Варавіної Ірини Миколаївни, солістів – вокалістів Ковальчук Ніни, Котолуп Анастасії, Жовтої Вероніки (клас вокалу Варавіна І.М.), учениці по класу скрипки Іванової Поліни та її викладача Нагорної Ганни Миколаївни .Акомпанувала всім виконавцям концертмейстер школи Рябоконь Леся Петрівна.
Юні черкащани вдало виступили на санкт-петербургському конкурсі "Музичний світ"

Фортепіанне мистецтво та струнно-смичкова музика були заявлені в інструментальній номінації. Приємно відзначити, що наша юна скрипалька Поліна Іванова стала лауреатом ІІІ премії і була схвально оцінена високопрофесійним журі під головуванням заслуженого діяча мистецтв РФ, заслуженого артиста РФ, завідувача кафедри струнних народних інструментів Санкт-Петербурзької консерваторії ім. Н.А. Римського-Корсакова професора Сенчурова М. І.
Ніхто з черкаських виконавців не залишився без високої нагороди журі, а саме: концертний склад молодшого хору «Музичні краплинки» був удостоєні Диплома ІІІ премії, пам'ятного знаку та честі виступати на Гала-концерті конкурсу.Також Ковальчук Ніна, Котолуп Анастасія. і Жовта Вероніка отримали Дипломи ІІІ премії та пам'ятні медалі.Іванова Поліна посіла на ІІІ місце в інструментальній номінації. Викладачі Варавіна І.М., Нагорна А.М. та концертмейстер Рябоконь Л.П. були нагороджені Сертифікатами майстерності за високий професіоналізм у підготовці учасників конкурсу.
16.02.2013 10:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter