Заступник голови Черкаської облради пообіцяв передати в сільську бібліотеку книжки Роулінг та біографію Джобса

Заступник голови Черкаської облради пообіцяв передати в сільську бібліотеку книжки Роулінг та біографію Джобса12 лютого заступник голови обласної ради Василь Касян з робочою поїздкою побував на Лисянщині. В ході візиту Василь Петрович відвідав ряд об’єктів соціальної сфери району та провів особистий прийом громадян, інформують у Черкаській облраді.
Зокрема, в селі Чаплинка Василь Касян та голова районної ради Лисянщини Анатолій Лисичкін побували в оновленому після капітального ремонту Будинку культури. Тут увагу заступника голови обласної ради привернула сільська бібліотека. У розмові із завідуючою бібліотекою Наталією Тітаренко Василь Касян дізнався про наявний бібліотечний фонд, надходження нових книг, поцікавився тематичними виставками тощо. Крім того, Василь Петрович особисто пообіцяв передати до бібліотеки книги, які користуються читацьким попитом.
Якщо зважати на останні дослідження на тему – що читають українці? – то наступного разу Василь Петрович привезе в Лисянку книжки Джоан Роулінг та біографію Стіва Джобса. Головне пам`ятати, що Роулінг – не різновид боулінгу...
14.02.2013 14:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter