Мінкульт перевірив стан підготовки до Шевченківських днів

Мінкульт перевірив стан підготовки до Шевченківських днівУ Міністерстві культури під головуванням Міністра Михайла Кулиняка відбулося чергове засідання Організаційного комітету з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка та 150-річчя від дня його перепоховання.
На засіданні розглядалися питання щодо проектної документації іконостасу Успенського собору в м. Каневі, утворення Міжнародного культурно-інформаційного центру «Шевченківський дім» у будівлі культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький арсенал»; видання «Шевченківської енциклопедії» у 6-ти томах; створення, реставрації та тиражування фільмів про життя і творчість Тараса Шевченка; спільних українсько-російських заходів в рамках відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка у 2014 році та ін.
Було відмічено, що питання Плану заходів з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка та 150-річчя від дня його перепоховання виконуються.
З метою підвищення ефективності виконання Плану заходів, було прийнято рішення створити творчу групу із членів Організаційного комітету, яка б контролювала виконання завдань, передбачених Планом заходів.
22.02.2012 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter