У Черкаському Художньому музеї відкрилася виставка Максима Гладька

У Черкаському Художньому музеї відкрилася виставка Максима Гладька За інформацією Черкаської облради, 29 січня в Черкаському художньому музеї відкрилась ювілейна виставка живопису черкаського художника Максима Гладька.
Як повідомляють у музеї, Максим Гладько є одним із небагатьох, хто обстоює життєздатність реалістичної живописної школи. Індивідуальний, самобутній стиль митця завдячує двом чинникам – академічній російській, точніше, пензенській школі з її сріблясто-вохристим колоритом і українському малярству, якому притаманні підвищена декоративність та інтенсивність кольору.
Народився художник у м. Пенза (Росія) в 1963 році. Закінчив педагогічно-живописне відділення Пензенського художнього училища ім. К. А. Савицького. З 1987 року живе і працює у Черкасах, викладає «рисунок» для студентів відділення графічного дизайну Черкаського державного бізнес коледжу. Член Спілки дизайнерів України (2003 р.), а з 2010 року також член Національної спілки художників України.
Працює у галузі живопису та декоративно-ужиткового мистецтва. У творчому арсеналі Максима Гладька – персональні презентації в Черкаському художньому музеї та Шевченківському національному заповіднику (м. Канів), участь у Всеукраїнських та обласних виставках.
Наразі п’ята персональна презентація в обласному художньому музеї – ювілейна, адже нещодавно митець відсвяткував своє 50-річчя. Експозиція знайомить відвідувачів з різножанровими уподобаннями художника – портрет, пейзаж, натюрморт, ню. Виставка, певною мірою, ретроспективна, а час створення робіт – з 2006 до 2012 року.
Справжній художник не може бути байдужим до краси довкілля і автор виставки – не виняток. Розмаїта географія його краєвидів – дніпровські етюди, пейзажі Канева, Корсуня, Седнева, кримські мотиви.
30.01.2013 09:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter