СБУ: отримуючи посилки з Азії, троє черкащан налагодили кустарне виготовлення амфетаміну

СБУ: отримуючи посилки з Азії, троє черкащан налагодили кустарне виготовлення амфетаміну За інформацією прес-центр СБУ, в Черкаській області Служба безпеки України завершила кримінальне провадження стосовно трьох учасників злочинного угрупування, які налагодили міжнародний канал контрабанди до України синтетичних хімічних сполук та збували його серед місцевих жителів.
Встановлено, що з березня до липня 2012 року троє мешканців м.Черкас через міжнародні поштові відправлення отримували з однієї із країн Східної Азії синтетичні хімічні сполуки, котрі містять у своєму складі речовину, подібну за властивостями до наркотичного засобу. Один із правопорушників, який працював на підприємстві хімічної промисловості Черкащини, разом зі своїми спільниками виготовляли наркотик, схожий на амфетамін. Нарколабораторія розташовувалася у підсобному приміщенні приватного будинку одного зі спільників. У подальшому наркотичний засіб вони реалізовували місцевим жителям за 400-500 грн. за порцію – 200 грамів.
Співробітники СБУ з’ясували, що контрабандним шляхом на територію України було переміщено 15 міжнародних поштових відправлень, загальною вагою понад 1 кг.
Оперативники затримали зловмисників під час отримання чергової посилки. Після огляду помешкання одного із затриманих було вилучено лабораторне приладдя та залишки наркотичних речовин.
Досудове розслідування у кримінальній справі, яка була порушена у липні 2012 року та зареєстрована у Єдиному реєстрі досудових розслідувань (ЄРДР), як кримінальне провадження у листопаді 2012 року стосовно організованої злочинної групи, наразі завершено. Правопорушникам інкримінується вчинення злочинів, передбачених ч.3 ст.305, ч.3 ст.307, ч.1 ст.317 Кримінального кодексу України.
Обвинувальний акт за кримінальним провадженням скеровано до суду.
29.01.2013 13:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter