Фанат "Хабібі" Кудрявцев вагається, як назвати "табачку" - Admin Plaza чи Chsarachkins contora

Фанат "Хабібі" Кудрявцев вагається, як назвати "табачку" -  Admin Plaza чи Chsarachkins contora  Керуючий справами виконавчого комітету Микола Кудрявцев звернувся до жителів Черкас з проханням запропонувати гарну назву для майбутнього Центру на вул. Благовісній, 170, який стане осередком культури, науки, розвитку і представництвом міської влади. Про це повідомили у Черкаській міській раді.

— Там вже розташовані міський Будинок культури з десятками гуртків, Центр надання адмінпослуг, а згодом туди переїде мерія Черкас і планується створення Музею науки, — написав на свої сторінці у «Фейсбуці» Микола Кудрявцев.

Він переконаний, що «як ти човен назвеш, так він і попливе». На його думку, навіть на слух "колишня тютюнова фабрика" викликає якісь темні асоціації. А там має бути осередок розвитку усіх Черкас. Серед варіантів, які пропонували в «Фейсбуці», користувачі називали: центр С.М.А.Р.Т. «Сучасного Міського Адміністративного Розвитку, "Admin Plaza", "Gromada City", "АдмінЦентр", "Полі-City", "CK-170", "Доступ-Центр", "Poly-Trend".

Микола Кудрявцев запрошує черкасців до обговорення цього питання на його сторінці у «Фейсбуці».
05.12.2012 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
19:28 05.12.2012 Mikola-Kudryavcev:
Назва "Провінційне болото" точно не пройде.