Черкаські підприємці жорстоко вбивають бродячих тварин через... економію

Черкаські підприємці жорстоко вбивають бродячих тварин через... економіюВ Черкасах у жахливий спосіб позбавляються бродячих псів, повідомляють Подробности. Мешканці стверджують, що не раз бачили, як отруєні собаки у муках гинули просто на очах у дорослих і дітей. А у смітниках час від часу знаходять трупи тварин. Зоозахисники кажуть - живодерів не зупиняє навіть те, що вбивство чотирилапих карається законом.
То кому заважають хвостаті безхатченки, з'ясовували кореспонденти "Подробностей".

- Эта собака была отравлена сегодня в 9:30 утра, у нас есть свидетели, это одна из собак, а было 4!

Полкана, так звали цього пса, захисники тварин виявили у сміттєвому контейнері на території гуртової бази. Трупи ще трьох знайти не вдалось. Волонтер Юлія Рекункова показує, чим труїли собак.

Юлія Рекункова, зоозахисник:
- У одной собаки из пасти была вытянута куриная голова, в которой были таблетки для травли. Дети тут были, все пытались помочь этим собакам.

Очевидці розповідають: тварин такими ласощами нагодував охоронець цієї оптової бази. Поївши, собаки почали голосно скавчати та битися у судомах.

Олена Ткаченко, свідок:
- Видели, как Полкан упал на спину и начал дергать ногами и избиваться в конвульсиях, мы подумали, что это он играет, ну я никогда не видела, как это происходит.

Вбивство тварин та ще й у такий спосіб карається законом, кажуть зоозахисники. Щоб зафіксувати факт винищення собак, волонтери викликали міліцію. Правоохоронці склали протокол, а от на територію бази опергрупу просто не пропустили.

За законом, бродячих тварин має відловлювати комунальна служба і везти до цього притулку. Якщо собаки дошкуляють жителям Черкас, вони викликають комунальників безкоштовно. А якщо відлов тварин замовляють організації, це коштує 130 гривень. Отруївши собак, підприємці просто заощадили, говорять комунальники.

Олександр Верденський, директор комунального підприємства "Черкаська служба чистоти":
- Навіть 2 місяці тому якісь люди їздили у Смілі в захисних костюмах і убивали собак з рушниць і казали, що вони "Черкаська служба чистоти", але це неправда!

Чи буде порушено кримінальну справу за фактом убивства тварин на території оптової бази, у міліції поки не кажуть.
Відео тут
05.12.2012 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter