Підштовхнута творчою інтелігенцією Майборода просить Тулуба призначити Дяченка директором філармонії

Підштовхнута творчою інтелігенцією Майборода просить Тулуба призначити Дяченка директором філармонії Депутат Черкаської обласної ради Любов Майборода звернулася до голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба з приводу ситуації в Черкаській філармонії. Текст звернення - нижче

Шановний Сергію Борисовичу! До мене, як депутата від міста Черкаси, звернулись представники творчих колективів:
- КЗ «Черкаська обласна філармонія ЧОР» -116 осіб;
- Черкаське музичне училище – 73 особи;
- Національна спілка художників України – 2особи;
- дитяча музична школа № 1 -63 особи;
- дитяча музична школа №5 – 27 осіб;
- Черкаський обласний музично-драматичний театр -24 особи
з пропозицією розглянути на сесії обласної ради питання про призначення Дяченка Олександра Миколайовича на посаду директора комунального закладу «Черкаська обласна філармонія Черкаської обласної ради» та укласти з ним контракт.
Відповідно до ст.13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», мною до голови обласної ради Черняка В.П. направлено звернення № 11-кр- 255 від 03.12.2012 р. з пропозицією :
Внести в порядок денний наступної сесії питання «Про призначення
Дяченка О.М. на посаду директора комунального закладу «Черкаська обласна філармонія Черкаської обласної ради та розглянути питання про призначення Дяченка Олександра Миколайовича на посаду директора комунального закладу «Черкаська обласна філармонія Черкаської обласної ради» на засіданнях профільних постійних комісій обласної ради з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики та спорту (голова Лега Ю.Г.) , а також комісії з питань приватизації, власності, підприємництва, інвестицій та захисту прав споживачів (голова Криницька О.Ю.)
Враховуючи, що Дяченко О.М. протягом 7 місяців виконує обов`язки директора філармонії, прошу Вас висловити своє ставлення до запропонованої кандидатури.
03.12.2012 15:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter