На Чехова з’явилися ведмеді, заєць, Лунтик, пальми та лебеді з автомобільних шин

На Чехова з’явилися ведмеді, заєць, Лунтик, пальми та лебеді з автомобільних шинУ дворі багатоповерхового будинку по вул. Чехова, 9а місцеві жителі власними силами створили казку із підручних матеріалів: дерев’яних колод, автомобільних шин, дошок, пластикових пляшок. Як розповідають ініціатори, двір, який об’єднує дві багатоповерхівки, великий, тут проживає чимало дітей. Тому батьки малечі об’єдналися і розпочали наводити лад.

З часом на місці, де мав би бути дитячий майданчик, з’явилися ведмеді, заєць, Лунтик, пальми та лебеді. Усі ці «герої» були виготовлені із дошок та автомобільних шин, які брали на місцевих шиномонтажах. Загалом при облаштуванні казкових композицій використали понад 80 коліс.
Роботи з облаштування казкового містечка мешканці – а це переважно сім’ї, в яких є діти – проводили за власні кошти і власними силами. Для них головне було створити незабутню атмосферу для своїх дітей. Згодом вони подали документи на конкурс «Оточи себе красою», , повідомили у Черкаській міській раді.
На досягнутому жителі будинку не зупиняться. Наступного року планують розмалювати паркан приватного сектора сюжетом із дитячої казки, додати кілька фігур і облагородити стіни гаражу. Вони переконані, що якби мешканці усіх багатоповерхівок у Черкасах об’єдналися заради створення у своїх дворах подібних картин, то за рік-два місто було б не впізнати.
03.12.2012 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter