Черкащину відвідав голова запорізької «Просвіти» Олег Ткаченко

Черкащину відвідав голова запорізької «Просвіти» Олег ТкаченкоКрай Тараса Шевченка, Богдана Хмельницького, Максима Залізника та Холодного Яру гостинно прийняв мандрівника, голову Запорізької обласної «Просвіти» Олега Ткаченка.

Холодний Яр, Мельники, Медведівка, край, де гуляє дух славних козаків Коліївщини та визвольних змагань 18-22 рр., поєднався з Духом Січі, який приніс з собою Олег Ткаченко до дуба Максима Залізняка від Запорізького Дуба та острова Хортиці.

26 листопада 2012 року відбулася зустріч з просвітянами та дітьми в дитячій бібліотеці. А 27 листопада була проведена прес-конференція та зустріч з прихильниками. Після чого Олег Ткаченко вирушив на Канів до нашого батька Тараса Шевченка, повідомляє Український погляд.

Довідково: 47-річний Олег Ткаченко 9 листопада вирушив із Запоріжжя на Київ. Так він протестує проти мовного закону Ківалова-Колесніченка та того, що відбувається в державі. Свою ходу чоловік назвав «Січовий шлях ПРОСВІТИ». При собі має лише намет і рюкзак, у якому - вимоги до Верховної Ради.
Маршрут пана Олега пролягає через сотню населених пунктів. До Черкас дістався на 17-ий день. За добу сучасний Сковорода проходить зо два десятки кілометрів. Бувало й до 30. Час від часу до мандрівника приєднуються місцеві. Свою акцію Олег Ткаченко назвав «Січовий шлях ПРОСВІТИ». Бо, каже, що несе із собою дух Хортиці, Січі та козацтва.
Олег Ткаченко, голова Запорізького обласного об’єднання «ПРОСВІТА»: «Мета моя – не дати українцям заснути. Дуже багато опустили руки, багато поховалися по кущах, перелякані. Все менше й менше нас. Треба не дати нам заснути. Треба, як казав Ленін, малим числом робити великі справи!».
На своєму просвітницькому шляху, розповідає Олег Ткаченко, зустрів дуже багато цікавих людей, чимало пережив. Згодом свою пішу мандрівку планує описати у книзі, розповідає ТРК ВІККА.
30.11.2012 12:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter