На відкритті черкаської новорічної ялинки Кирил Туриченко презентуватиме пісню про Черкаси

На відкритті черкаської новорічної ялинки Кирил Туриченко презентуватиме пісню про Черкаси1 грудня о 17-00 на Театральній площі під час відкриття міської новорічної ялинки перед черкасцями виступатиме відомий співак, актор і талановитий музикант Кирил Туриченко. Він відомий тим, що торік брав участь у телешоу «Останній герой», потрапивши до фіналу, а вже у 2012 році став фіналістом телепроекту «Голос країни. Нова історія».

Як розповів продюсер і режисер Сергій Проскурня, 1-го грудня буде даний старт безпрецедентного початку святкування нового року у Черкасах.
— Кирил Туриченко презентуватиме жителям міста пісню, написану на наше замовлення. Її назва – «Живи в Черкасах». Стиль музики, в якій виконуватиметься пісня, - диско. Переконаний, що ця пісня стане хітом. Тож запрошую усіх відвідати Театральну площу 1 грудня. Обіцяю, що ви отримаєте море позитивних емоцій, — говорить Сергій Проскурня.
Загалом у планах міської влади зробити на цю пісню кліп і організувати його ротацію на різних музичних каналах.
Крім того, «родзинкою» початку відзначення новорічних свят у Черкасах буде величезна хореографічна постановка – у номері бере участь п’ять творчих міських колективів, задіяно понад 100 осіб, інформують у Черкаській міській раді.
30.11.2012 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter