У Черкасах відкрили виставку «Олімпійська книга»

У Черкасах відкрили виставку «Олімпійська книга»Постійно діюча виставка «Олімпійська книга» з’явилася в Черкаській обласній бібліотеці для дітей. Підтримали відкриття виставки Відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області, мерія Черкас та Черкаська обласна рада.

Презентували підбірку унікальних видань про Олімпійських рух для черкаських учнів перший заступник голови облради Володимир Вовченко, чемпіонка світу зі спортивної гімнастики, учасниця двох Олімпіад Ірина Краснянська, срібні призери Олімпійських ігор Олександр Мотузенко і Олександр Феденко, перший заступник відділення НОК України в Черкаській області Микола Холоденко.

Виставка книг складається з понад 40 найменувань, які об’єднані в п’ять рубрик: «Ігри, що підкорили світ», «Олімпійських рух сучасності», «Україна олімпійська», «Олімпійське сузір’я Черкащини» і «Майбутнім олімпійцям», повідомляють у Черкаській міській раді.

Організатори запевнили, що «Олімпійська книга» буде постійно діючою виставкою, а на базі обласної бібліотеки для дітей проводитимуться заходи з вивчення історії олімпійського руху, тематичні конференції, спортивні вікторини, зустрічі з провідними спортсменами тощо.
29.11.2012 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter