Майборода з Громовським тиснуть на Одарича з приводу перейменування вулиці Енгельса на честь Чорновола

Майборода з Громовським тиснуть на Одарича з приводу перейменування вулиці Енгельса на честь Чорновола У Черкаській ОДА відбулося засідання комісії Черкаської обласної ради з відзначення 75-річчя від дня народження В`ячеслава Чорновола.
Комісія затвердила план заходів по вшануванню пам`яті Чорновола Серед них – проведення виставок, науково-практичних конференцій, уроків пам`яті, присвячених життю В`ячеслава Максимовича.
21 грудня 2012 року в обласному музично-драматичному театрі відбудуться урочисті збори до ювілейної дати за участю делегацій з інших областей України.
Постать В`ячеслава Чорновола є видатною не лише для Черкащини, а і всієї України: іменем Чорновола названі найбільші вулиці обласних центрів – Львова, Івано-Франківська, Ужгорода, Тернополя, Чернівців, Сум, Полтави, Вінниці, Рівного, Луцька, Кіровограда, Хмельницького, Дніпропетровська, Одеси, столиці України – міста Київ.
Разом з тим, інформують депутати облради Юрій Громовський та Любов Майборода, на Черкащині ім`я В`ячеслава Максимовича не пошановано належним чином. Протягом 20 років патріотичні організації міста звертаються до міської влади з пропозицією вшанувати пам`ять великого земляка. 10 березня 2011 року топонімічна комісія Черкаської міської ради прийняла рішення «Про перейменування вулиці Енгельса на вулицю В`ячеслава Чорновола». 11 квітня 2011 року відбулися громадські слухання, які підтримали пропозицію топонімічної комісії. 3 липня 2012 року топонімічна комісія Черкаської міської ради повторно підтримала вищезазначене рішення..
15 листопада комісія Черкаської обласної ради одноголосно підтримала рішення топонімічної комісії Черкаської міської ради і звернулась зі звернення до міського голови Черкас Сергія Одарича та депутатів міської ради вшанувати пам`ять Чорновола і підтримати рішення топонімічної комісії від 10 березня 2011 року про перейменування вулиці.
16 листопада комісія міської ради з питань вшанування 75-річчя з Дня народження В`ячеслава Чорновола розглянула та підтримала звернення обласної комісії.
Надалі члени комісії обласної та міської ради з питань відзначення 75-річчя від дня народження В`ячеслава Чорновола чекають дій від міського голови Сергія Одарича та депутатів міської ради.
20.11.2012 11:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter