Черкаську дитячу бібліотеку прикрасив малюнок будівлі "Укрсоцбанку"

Черкаську дитячу бібліотеку прикрасив малюнок будівлі "Укрсоцбанку"Будівлю «Укрсоцбанку» відтепер можна роздивитися на стіні центральної дитячої бібліотеки міста. У рамках проекту стріт-арт «Прикрасимо наше місто» будівлю по вулиці Шевченка, 390 перетворюють на витвір мистецтва.
– Ескіз ми обирали з десяти ідей, – говорить ініціатор, депутат міськради Андрій Більда. – Втілювати у життя нашу ідею, яка пов’язана з містом та бібліотекою, взявся провідний черкаський художник Едуард Зиков. Перед нанесенням малюнку ми добряче попрацювали над обробкою стіни. Довелось зняти усю стару штукатурку і нанести нову. Адже хочеться, щоб ця картина радувала око городян не один рік.
За словами самого художника, працює він акриловими фарбами. Пропрацював уже десять днів.
– Маю бажання закінчити стіну до холодів, – говорить Едуард Зиков. – Працюю у манері стилізованого реалізму. Особливо на роботу мене надихають перехожі, які спостерігають за моїм малюванням.
За інформацією Черкаської міської ради, проект стріт-арту «Прикрасимо наше місто» розпочали на початку жовтня. Його ініціатором виступає команда Вільних Демократів. За сприяння «демократів» уже прикрасили кілька об’єктів, які перетворити на справжні картини.
16.11.2012 16:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter