20 листопада у Черкасах лунатиме бразильський джаз

20 листопада у Черкасах лунатиме бразильський джаз20 листопада у Черкасах лунатиме бразильський джаз. На сцені обласного музично-драматичного театру виступатиме Brazil Bossa Nova Quartet (Бразил Босса Нова Квартет). Перед концертом «Brazil Bossa Nova Quartet» виступить «Cherkasy Jazz Quintet», повідомили у Черкаській міській раді.
Босса-нова з'явилася в Ріо-де-Жанейро. Спочатку Босса Нова була сумішшю традиційних ритмів бразильської самби і класичного американського джазу, її виконували в акустичному звучанні (гітара, контрабас, скромні ударні) на домашніх вечірках і концертах для освіченої публіки. Незабаром Босса Нова перестала бути лише «музикою для обраних» і почала лунати в клубах, арт-кафе і просто на вулицях бразильських міст.
Учасники «Brazil Bossa Nova Quartet»:
Мауша Аднет (Maucha Adnet) — вокал
Хеліо Альвес (Helio Alves) — фортепіано
Дудука да Фонсека (Duduka da Fonseca) — перкуссія
Арк Овруцький (Ark Ovrutski) — контрабас, електробас
Як розповів художній керівник обласного музично-драматичного театру Сергій Проскурня, цей концерт відбувається в рамках проекту «Живи в Черкасах».
— Ми запланували, що кожного місяця, окрім наших театральних прем’єр, ми прийматимемо на своїй сцені з гастролями один чи декілька видатних колективів чи відомих виконавців. На початку листопада в Черкаси приїздив Раду Поклітару зі своїм театром «КИЇВ МОДЕРН- БАЛЕТ», 20 листопада – гастролі Brazil Bossa Nova Quartet, а 30 листопада очікуємо на Сергія Бабкіна, — розповів Сергій Проскурня.
Він зазначив, що також мав розмову із Сергієм Крашенінніковим, організатором фестивалів «Черкаські джазові дні» та «Джаз-Диліжанс». Спільно вони готують для любителів джазу приємний сюрприз. Відтепер щомісяця в Черкасах на сцені обласного музично-драматичного театру виступатимуть відомі джазові колективи.
15.11.2012 16:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter