Черкаські вокалісти стали лауреатами ХІІ Міжнародного фестивалю хорового і вокального мистецтва

Черкаські вокалісти стали лауреатами ХІІ Міжнародного фестивалю хорового і вокального мистецтваХІІ Міжнародний фестиваль-конкурс хорового і вокального мистецтва імені Федора Шаляпіна відбувся в Ялті. Результативну участь у фестивалі взяли черкаські вокалісти, учні Дитячої музичної школи № 1 ім. М.В. Лисенка, повідомили у Черкаській міській раді.
У конкурсі взяли участь близько 200 учасників із різних куточків України, Росії, Європи і Китаю. До складу журі входили діячі мистецтва, народні та заслужені артисти різних країн світу.
– Конкурс імені Шаляпіна учні нашої школи відвідують уже п’ятий рік. Рівень вокальної майстерності наших вихованців вразив журі конкурсу настільки, що на Гала-концерті всі 8 вокалістів були оголошені переможцями з найкращими результати, – розповідає директор школи Юлія Темченко.
Щодо черкаських результатів, то Диплом лауреата гран-прі у номінації «естрадний вокал» отримала Анна Білоус. Диплом лауреата золотого зразка в академічному і естрадному вокалі здобула Вікторія Швець. Така ж нагорода дісталася і Поліні Горожанкіній в естрадному вокалі.
Четверо черкасців стали володарями Диплому лауреата срібного зразка: Діана Карюк в академічному вокалі, Богдана Бевзюк в академічному вокалі, Ніна Ковальчук в академічному вокалі, Ольга Курій в естрадному вокалі.
У Гала-концерті фестивалю-конкурсу виступили Анна Білоус і Вікторія Швець.
14.11.2012 12:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter