6-8 липня в Грушківці на Кам'янщині проходитиме фестиваль нескореної нації «Холодний Яр»

Як інформують у Департаменті культури та зв'язків з громадськістю Черкаської ОДА, 6-8 липня в селі Грушківка Кам’янського району вже традиційно пройде Фестиваль нескореної нації «Холодний Яр».
6-8 липня в Грушківці на Кам'янщині проходитиме фестиваль нескореної нації «Холодний Яр»

Програма фестивалю

6 липня 2018 року

9.00 – 13.00 – приїзд учасників, таборування в наметовому містечку
13.00 – відкриття першого фестивального дня
10.00 – 19.00 – виставки від Українського інституту національної пам’яті
10.00 – 18.00 – велосипедні екскурсії
13.00 – 19.00 – функціонування ярмарки майстрів
13.00 – 17.00 – спортивні заходи
13.00 – 15.00 – майстер-класи від народних майстрів
13.00 – 18.00 – релакс-галявина для учасників російсько-української війни
14.00 – 18.00 – дитячий майданчик
14.00 – 18.30 – гутіркова галявина (Юрій Журавель (музикант, фронт-мен гурту От Вінта!, художник) Василь Шкляр (письменник), Юрій Руф («На зламі епох. Вектор протидії»), Микола Величкович (Народний депутат України 8-го скликання, заступник Міністра внутрішніх справ України з березня по листопад 2014 р., заступник керівника «Самооборони Майдану»), Теодот Кирста (пластун, поет) список доповнюється).
19.00 – 23.00 – музична частина (Руслана Лоцман, Motanka, От Вінта!, Dj Tapolsky)

7 липня 2018 року

10.00 – відкриття другого фестивального дня (знайомство з програмою на день)
10.00 – 14.00 – екскурсії “Холодним яром”
10.00 – 15.00 – спортивні змагання, показові виступи, майстер-класи з різних видів спорту
10.00 – 18.00 – велосипедні екскурсії
13.00 – 18.00 – релакс-галявина для учасників російсько-української війни
10.00 – 19.00 – виставки від Українського інституту національної пам’яті
10.00 – 19.00 – функціонування ярмарки майстрів
13.00 – 19.00 – функціонування дитячого майданчику
12.00 – 15.00 – майстер-класи від народних майстрів
13.00 – 18.30 – гутіркова галявина (Лариса Ніцой (письменниця, громадська діячка), Олег Тягнибок (лідер ВО «Свобода»), Леся Горліс-Горська (письменниця, донька Юрія Горліс-Горського), Юрій Ботнар (депутат Черкаської обласної ради від ВО «Свобода»), Вогнеслав Змійович (засновник «Грального майдану»), Олег Куцин (командир окремої зведеної штурмової роти «Карпатська Січ» 93-ї бригади ЗСУ) список доповнюється).
19.00 – 23.00 – музична частина (В моїй голові, Спека, КораЛЛі, Чумацький Шлях, Тінь Сонця)

8 липня 2018 року

10.00 – відкриття третього фестивального дня (знайомство з програмою на день)
10.00 – 14.00 – екскурсії “Холодним яром”
10.00 – 18.00 – велосипедні екскурсії
10.00 – 15.00 – спортивні змагання, показові виступи, майстер-класи з різних видів спорту
13.00 – 18.00 – релакс-галявина для учасників російсько-української війни
10.00 – 19.00 – функціонування ярмарки майстрів
10.00 – 19.00 – виставки від Українського інституту національної пам’яті
13.00 – 19.00 – функціонування дитячого майданчику
12.00 – 15.00 – майстер-класи від народних майстрів
14.00 – 18.30 – гутіркова галявина (Ірина Фаріон (мовознавиця, політична діячка), В’ячеслав Кириленко (віце-прем’єр-міністр, екс-міністр культури), Юрій Ткаченко (голова Черкаської ОДА), Сергій Мерчук (член «Національного Альянсу», майданівець, начальник патрульної поліції м.Рівне), Юрій Сиротюк (директор центру «Українські студії стратегічних досліджень», відомий політик), Андрій Тарасенко (лідер «Правого Сектору») список доповнюється)
19.00 – 23.00 – музична частина (MniShek, Гуляйгород GG, КАРНА, Кому Вниз)
23.00 – завершальна ватра
14.06.2018 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter