Британські школярі привезли у Черкаси виставу за творами Діккенса

Британські школярі привезли у Черкаси виставу за творами ДіккенсаОдинадцять британських школярів 15-16 років вперше привезли в Україну, у Черкаси виставу за творами англійського класика Чарльза Діккенса.
Разом із дітьми - двоє вчителів драми зі школи у Сомерсеті, які поставили спектакль, повідомили Факти.

«Сподіваємося, більшість черкаських школярів виставу зрозуміє. Наші учні - прекрасні актори. Вони спілкуватимуться також мовою тіла, мімікою обличчя. Їх зрозуміє навіть той, хто не знає англійської», - впевнена вчитель Chilton Cantelo School в Англії Мелані Сміт.

Чарльз Діккенс – один із найпопулярніших романістів вікторіанської епохи, майстер прози і творець унікальних персонажів. Своєю любов’ю до класика британські школярі щиро діляться з українськими учнями. Яскраво відтворюють на сцені життя середини XIX століття. Разом переживають негаразди Олівера Твіста, Ніколаса Нікльбі та інших маленьких героїв.

Почути «наживо» носіїв англійської прийшли у драматичний театр учні 7-11 класів черкаських шкіл, де поглиблено вчать мову. А також студенти-першокурсники місцевого вишу.

Англійські актори задоволені. Кажуть, недаремно довго готувалися - українські школярі виявилися вдячною аудиторією.

«Ми не сподівалися на таку реакцію аудиторії. Навіть не думали, що їм так сподобається. Дуже гарні глядачі, і теплий прийом», - каже учень Chilton Cantelo School Деніел Лок.

Вік Джейкобсон допомагає українським притулкам, інтернатам, лікарням вже багато років. Коли дізнався, що перша міська гімназія Черкас працює над проектом, присвяченому 200-річчю Чарльза Діккенса, почав шукати схожі школи у Британії. Поставити виставу і привезти її до Черкас погодилась школа-інтернат із міста Сомерсет. А Вік Джейкобсон зіграв у ній Чарльза Діккенса.

«Зараз я допомагаю учням Cantelo School із культурним обміном зі школярами першої міської гімназії. Гарна ідея – разом відсвяткувати 200-річчя Чарльза Діккенса. Але це лише частина проекту», - каже Джейкобсон.

Юні британці житимуть у Черкасах тиждень, відвідають місцеві пам’ятки історії та культури, побувають у столиці України. Черкаські ж учні прискорено готують свою виставу, яку презентують англійським друзям.
26.10.2012 12:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter