Сходи біля черкаського Палацу одружень прикрасили велетенські кольорові олівці

Сходи біля черкаського Палацу одружень прикрасили велетенські кольорові олівціВелетенські кольорові олівці «розляглись» на сходах, що ведуть на Митницю спуском від Палацу одружень. У рамках міського проекту зі стріт-арту цю територію вирішили перетворити на мистецький куточок, повідомили у Черкаській міській раді.
- Я ще торік розпочав очищення сходів, у підніжжя «Сад Мрій» розбив клумбу з багаторічними кущами й трояндами, - говорить ініціатор ідеї, депутат Черкаської міськради Сергій Ткаченко. – На такі зміни мене надихнули Потьомкінські сходи в Одесі. Переконаний, що й в Черкасах має бути така родзинка. У моїх планах домалювати сходи, а також облаштувати там скульптури та привести до ладу територію навколо. Дякую за підтримку депутату Нареку Казаряну.
Об’ємні олівці, які створює черкаська художниця Дарія Малкова, можна добре розглянути з різних куточків.
- Цього року ми намалювали вже десять олівців. – розповідає художниця – Використовували спеціальну фасадну фарбу на силіконовій основі. Працювали три дні і ще плануємо стільки ж.
Як розповіла майстриня, під час малювання четверо невідомих молодиків спробували завади їй та її колезі розписувати сходи.
- Вони у грубій формі запитали, хто нам дозволив тут працювати. І не дочекавшись відповіді – ударили мого колегу по обличчю. Після цього ми їх не бачили, - з тривогою повідомила Дарія.
За словами Сергія Ткаченка, його дуже обурив цей факт. Тому надалі художники працюватимуть під охороною.
Нагадаємо, проведення у Черкасах проекту зі стріт-арту «Прикрасимо наше місто» ініціювала команда Вільних демократів. Фінансування відбувається за кошти спонсорів, меценатів та ініціаторів розписів. Загалом це вже третій об’єкт, який перетворюють на витвір вуличного мистецтва. Перший – це приміщення насосної станції в одному із дворів по вул. Горького, другий – ворота та стіна біля клубу юних моряків.
18.10.2012 17:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
22:47 18.10.2012 Vilniy_Demokrat:
А третій проект - розмалювати у вигляді "кольорових олівців" пішоходні переходи на всіх відремонтованих дорогах! А четвертий - гайда розмальовувати "Хабібі"!