На Покрову в Чигирині знову штурмували фортецю

На Покрову в Чигирині знову штурмували фортецю Історична реконструкція оборони Чигирина 1678 року, частування козацьким кулішем та майстер-класи від найкращих майстрів козацьких ремесел – саме так насичено і яскраво відзначив Чигирин День українського козацтва.
Цього року багато хто з молоді по-справжньому захопився козацькими традиціями. І все завдяки реалістичності реконструйованої оборони Чигирина 1678 року: з пострілами, боями на саблях та вибухами. Адже саме такою, на думку істориків та організаторів, була оборона Чигирина у 17 столітті.
Завдяки реалізму відтворення подій глядачі змогли відчути себе безпосередніми свідками історичних воєнних баталій. Достовірним був навіть одяг учасників реконструкції.
«Мені цікаво було відтворювати свій комплект одягу. Він є повним комплектом, включаючи взуття і головний убір, який зроблено за описом того убору, що зберігся у музеї Швейцарії. Таких копій є небагато у світі. І це є предметом моєї гордості», – розповів учасник реконструкції пан Володимир. Про це повідомили в Черкаській обласній адміністрації.
15.10.2012 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter