7 грудня письменник Андрій Кокотюха зустрінеться з читачами в Черкасах

7 грудня письменник Андрій Кокотюха зустрінеться з читачами в ЧеркасахУкраїнський письменник, сценарист – Андрій Кокотюха їде у невеликий тур містами України.

24 листопада Луцьк
29 листопада Рівне
7 грудня Черкаси
13 грудня Одеса

У творчому доробку Андрія Кокотюхи вже 63 книги. За його романами знімають художні фільми. Кілька років поспіль входить до топ-10 авторів, чиї твори є лідерами продажів в Україні.

З ініціативи видавництва «Фоліо» та за підтримки львівської мерії Андрій Кокотюха взявся за створення літературного проекту – семикнижжя детективів у стилі ретро. Світ побачили вже сім книжок із циклу: «Адвокат із Личаківської», «Привид із Валової», «Автомобіль із Пекарської», «Різник із Городоцької», «Коханка з площі Ринок», «Втікач із Бригідок» та «Офіцер із Стрийського парку». Це серія, яка розповідає десятирічну історію із життя героїв.

Під час зустрічі також буде презентовано тизер до художнього фільму режисера Зази Буадзе «Адвокат із міста Лева», знятий за першим ретророманом з львівського циклу Андрія Кокотюхи, кінокомпанією MKK film service («МКК фільм сервіс»).
21.11.2017 12:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter