"Заможні кроти" з партії вільних демократів розмальовують будинки Вінні Пухом й всіма, всіма, всіма

"Заможні кроти" з партії вільних демократів розмальовують будинки Вінні Пухом й всіма, всіма, всімаГерої радянського мультфільму Вінні Пух, П’ятачок, Сова та Ослик за кілька днів «оселяться» на будівлі підкачувальної насосної станції у одному із черкаських дворів по вулиці Горького. Нині художники-дизайнери завершують роботи з розмальовування стіни приміщення. Цей розпис є першою ластівкою міського проекту зі стріт-арту «Прикрасимо наше місто». Ініціатором акції виступила команда вільних демократів.
Художники працюють уже на кількох об’єктах. До проекту долучилися кілька депутатів міської ради. Зокрема Андрій Більда, Ігор Мельников, Денис Жмаєв, Нарек Казарян. Також долучаються небайдужі жителі Черкас та місцеві підприємці.
За словами художника-дизайнера Олесі Крупенко, яка займається розписом приміщення у дворі будинку на вул. Горького, причина, через яку вирішили намалювали саме героїв радянського мультика, – розташування насосної станції поруч із дитячим майданчиком.
— Мешканцям будинку, які виходять із дітьми погуляти, це дуже подобається. Коли чуєш позаду «Ух ти!», розумієш, що робиш все правильно, — розповіла Олеся Крупенко.
Ідейним натхненником проекту стріт-арт «Прикрасимо наше місто» виступив керуючий справами міськвиконкому Микола Кудрявцев. Він говорить, що ідея не нова. У країнах Європи це мистецтво є популярним.
— Існує досить цікава «теорія розбитих вікон». Якщо розбити одне вікно, то з часом в усій будівлі не залишиться цілого скла. Якщо викинути сміття в одне місце, то згодом там з’явиться смітник. Тому ми вирішили розпочати прикрашати сірі стіни, паркани, бойлерні та насосні станції яскравими тематичними малюнками, які радуватимуть око оточуючих. Розпочали проект цього року, а вже наступного продовжимо в більших масштабах. Хочемо, щоб не залишилося в Черкасах жодної сірої стіни чи паркану, — говорить Микола Кудрявцев.
Нині фінансування проекту відбувається за кошти спонсорів, меценатів та ініціаторів розписів.
Ще один стріт-артівський об’єкт з’явився на залізних воротах клубу юних моряків. У планах ініціатора розпису – Володимира Осичнюка – розмалювати ще цегляний паркан поряд.
12.10.2012 10:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
00:49 28.10.2012 Mikola-Kudryavcev:
раджу терміново звернутися до фахівця. бо буде прогресувати, не дай Боже.
22:29 18.10.2012 Vilniy_Demokrat:
Спасибо за наше счастливое детство - дяде Коле!!! - Діти одного із черкаських домів по вулиці Горького поряд з будівлею підкачувальної насосної станції. Дякуємо ВІЛЬНИМ Демократам, без них наше життя, паркани, насосні станції, сходи на Митниці були б СІРІ, а тепер кльово - в четвер ідем в "Ха-бі-бі"!