Президент присвоїв звання "Народний артист України" уродженці Ірклієва оперній співачці Людмилі Монастирській

Президент присвоїв звання "Народний артист України" уродженці Ірклієва оперній співачці Людмилі Монастирській Як інформують у Черкаській ОДА, Президент відзначив державними нагородами України працівників державного підприємства «Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка». Зокрема присвоїв почесне звання «Народний артист України» уродженці Черкащини солістці опери – провідній майстрині сцени Людмилі Монастирській.

Відзнаками та званнями Президент України відзначав діячів культури за вагомий особистий внесок у розвиток українського музичного театрального мистецтва, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 150-річчя від дня заснування Національної опери України.

Відзначимо, Людмила Монастирська – уродженка Ірклієва. Вона провідна українська оперна співачка, сопрано, солістка Національної опери України, заслужена артистка України (2013); лауреат Національної премії ім. Шевченка 2014 року за вокальні партії в оперних виставах. У 2015 році за розвиток зв’язків з Італією нагороджена державною нагородою Італійської Республіки орденом «Зірки Італії». Вона співає на найпрестижніших оперних сценах світу: «Ла Скала» в Мілані, Королівському театрі Ковент-Гарден у Лондоні, «Метрополітен-опера» у Нью-Йорку та інших.
14.11.2017 10:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter