На Черкащині проходить другий прес-тур «Пізнаємо Україну разом»

На Черкащині проходить другий прес-тур «Пізнаємо Україну разом»Вже другий рік поспіль на Черкащині проходить всеукраїнський прес-тур «Пізнаємо Україну разом». Цього року в рамках проведення інвестиційного форуму «Черкащина – територія співпраці» до регіону завітали 16 журналістів із різних куточків України - Хмельницької, Тернопільської, Київської, Вінницької, Рівненської, Сумської областей.
Журналісти взяли участь у відкритті інвестиційного форму, відвідали Кам’янський та Чигиринський райони. Під час Форуму гості оглянули виставку-експозицію виробів Черкащини, презентації підприємств, що працюють з іноземними інвестиціями та ознайомилися з економічним потенціалом Черкаської області.
Так, журналістка з сумської газети «Ярмарка» Надія Крушинська, оглядаючи виставку, була вражена тим, що улюблена її родиною сирна продукція виготовляється саме у Черкаському регіоні.
У рамках прес-туру журналісти взяли участь в екскурсійній програмі «Кам’янка – край літературного натхнення», відвідавши Державний історико-культурний заповідник: літературно-меморіальний музей О.Пушкіна і П.Чайковського та кам'янський парк – пам'ятка садово-паркового мистецтва, садиба О.Давидової (XIX ст.).
Окрім екскурсії, для представників ЗМІ в музеї прозвучали композиції Петра Чайковського у виконанні оркестру, який вже 12 років грає при заповіднику.
– Так чудово слухати живу музику в музеї, – ділилася своїми враженнями з колегами журналістка вінницької газети «Вінничина» Антоніна Басенко.
Цього ж дня гості відвідали і Богданів край, а саме с. Медведівка, Холодний Яр, 1000-літній дуб Максима Залізняка та Іллінську церкву.
Сьогодні плануються екскурсії на смілянські й канівські об’єкти та прогулянка річкою Дніпро, повідомляють у Черкаській ОДА.
21.09.2012 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter