28 вересня Любко Дереш презентує в Черкасах новий роман "Спустошення"

28 вересня Любко Дереш презентує в Черкасах новий роман "Спустошення" 28 вересня у Черкаси приїздить український письменник Любко Дереш. Він презентує новий роман «Спустошення». Письменник розповість про задумку створення роману, його концепцію, а також відповість на всі питання глядачів.

«Спустошення» - це розповідь письменника про трьох чоловіків, які опиняються на одній лінії подій. Кожен здійснює відчайдушну спробу змінити власний сценарій, сценарій людей навколо, сценарій історії.

Захід відбудеться: 28 вересня в Художньому музеї (Хрещатик, 259), початок о 18:00 год. за сприяння молодіжної громадської організації «Книжковий маестро».
Довідка: Любко Дереш - неоднозначна й важлива постать у сучасній українській літературі. Почав писати у 15 років, за що його стали називати "вундеркіндом української літератури". Він лідер нового літературного покоління і кумир молоді, зірка міжнародних книжкових ярмарків. Автор пише для недурної молоді, людей зі свіжим поглядом, які не надто переймаються тим, що з ними буде після прочитання його творів.

Його твори перекладені кількома європейськими мовами (німецька, польська, італійська, сербська тощо). Зокрема, роман «Культ» був представлений на Лейпцизькому книжковому ярмарку 2005 року. У 2009 році цей роман видано французькою, інший роман «Миротворець» - вірменською у 2013 році.

Нещодавно українського письменника Любка Дереша обрано посланцем доброї волі ООН в Україні.
11.09.2017 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter