У Черкаському краєзнавчому музеї відкрилася виставка шкільних артефактів радянської доби

Як повідомляють у Черкаській облраді, 31 серпня обласний краєзнавчий музей привітав своїх відвідувачів з Днем знань та початком нового навчального року.

Цього дня у фойє музею відкрито цікаву ретроспективну виставку з назвою, що говорить сама за себе — «Подорож у країну знань». По-суті, маленькі та дорослі гості просвітницького закладу завдяки їй отримали можливість подорожувати в часі. Дорослі — з ностальгією у серці, юнь — з неодмінною цікавістю та допитливістю. Серед експонатів – зошити, атестати, шкільне приладдя, форма та навіть шпаргалки минулих часів, що дійсно представляють велику цінність для музею.
У Черкаському краєзнавчому музеї відкрилася виставка шкільних артефактів радянської доби

Цікаво, що представлених експонатів незабаром може побільшати, адже багато черкащан пропонують музею прийняти їх власні речі, що стосуються їхньої особистої історії навчання у школі.

Експонуватиметься виставка від 1 вересня до 2 жовтня, коли всі вітатимемо вчителів та педагогів із Днем учителя.

Директор Черкаського обласного краєзнавчого музею Ірина Собко розповідає, що ідея створити таку ретроспективну експозицію виникла не зараз. Вона час від часу з’являлася на світ, коли працівники починали передивлятися музейні Фонди. Та ось нарешті матеріалізувалася завдяки старанням співробітників та наукових працівників. Натхненником виставки стала Людмила Риндіна. Дещо і своє поприносили до музею – шкільні світлини та речі, які дивом залишились вдома.

За словами спеціалістів музейних Фондів, ними було перегорнуто масу (більше 300) експонатів, що зберігаються в установі, і які тематично підходять до виставки. Плюс з’явились нові, після того, як звернулися через соціальні мережі з проханням подарувати свої «шкільні артефакти». Таким чином колекція поповнилась шкільною формою різних часів, великою кількістю унікальних підручників, посібників та навіть шкільних парт. На них тепер чекає друге життя.
04.09.2017 13:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter