Із 1 вересня оголошено конкурс на здобуття літературної премії Михайла Масла

Із 1 вересня оголошено конкурс на здобуття літературної премії Михайла Масла Із 1 вересня 2017 року оголошено конкурс на літературну премію, встановлену Драбівською районною радою та райдержадміністрацією (Черкащина) на пошану Михайла Масла (1918-1984), талановитого поета і вчителя з цих країв, члена Спілки письменників України, автора десяти поетичних збірок, очевидною художньою домінантою в яких стало мистецьке зображення сільського світу, краси природи, багатства рідної землі, невтомності й житейської мудрості селянина-хлібороба.

Премія встановлена за підтримки Черкаської обласної організації Національної спілки письменників України для заохочення професійних і непрофесійних літераторів до творчих пошуків у галузі літератури, до створення високохудожніх поетичних і прозових творів про українське село, красу рідної природи та працю на українській землі.

Премія присуджується у двох номінаціях:

– за кращий художній твір молодого автора (віком до 35 років), зміст якого відповідає вказаним тематичним вимогам;
– за кращий художній твір, зміст якого відповідає вказаним тематичним вимогам;
Грошовий еквівалент Премії встановлюється в розмірі 5.000 (п’ять тисяч) гривень у кожній номінації.

Конкурс на здобуття премії оголошується щорічно 1 вересня. Прийом робіт на конкурс закінчується 1 грудня. Із 1грудня до 1 січня проводиться громадське обговорення творів, поданих на конкурс. Хід конкурсу та його підсумки висвітлюються в засобах масової інформації.

До участі в конкурсі допускаються твори чи прирівняні до них публікації в літературних часописах, надруковані протягом останніх 3-х років, не відзначені іншими преміями, але з числа тих, які здобули високу оцінку літературної критики, громадськості, широкого кола читачів. Мова творів – українська.
31.08.2017 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter