У Художньому музеї Черкас відкрилася виставка гобеленів Тетяни Сосуліної

Як повідомляють у Черкаській облраді, 17 серпня в Черкаському Художньому музеї презентовано виставку гобеленів знаної та шанованої черкаської мисткині Тетяни Сосуліної.

Тетяна Дмитрівна Сосуліна (в дівоцтві Байда-Усенко) родом з Київщини, школярувала в Черкасах, художню освіту здобула у Санкт-Петербурзі.
У Художньому музеї Черкас відкрилася виставка гобеленів Тетяни Сосуліної

Член Національної спілки художників України з 1992 року, учасник міжнародних, всеукраїнських та місцевих художніх виставок, міжнародних бієнале та трієнале текстилю.

Твори її зберігаються у музеях України, близького та далекого зарубіжжя, приватних колекціях Сербії, Німеччини, Польщі, Кореї, Китаю, США…

Майстриня має ряд персональних виставок: «У пошуках гармонії душі», «Частинка любові», «Шевченкіана Тетяни Сосуліної», які подорожують музеями Києва, Львова, Кропивницького, Самбора, Коломиї, Яремчі, Чернівців, Херсона, Черкас та області (Кам’янка, Корсунь, Чигирин, Лисянка).

Ось уже майже сорок років Тетяна Сосуліна ділиться знаннями зі своїми вихованцями у Черкаській художній школі, а також допомагає майстрам слова в оформленні книжок, які радо ілюструє своїми роботами. Це книга Миколи Сніжка «Оводи Василя Симоненка» і три збірки поезій Олександра Діхтяренка. А те, що не встигає відобразити на полотні та гобеленах, пише у своїх есе, нарисах та новелах.
У Художньому музеї Черкас відкрилася виставка гобеленів Тетяни Сосуліної

Друкується в літературних альманахах: «Дзвін» (Львів), «Апостроф», «Спадщина Черкащини» (Черкаси), «Книжка пам’яті» (Київ).

Світ побачили вже дві книги Тетяни Дмитрівни «Мрію бути» (2008), «Спас любови» (2014). Третя – «Моменти нашого життя» – родовід, з благословення Лариси Крушельницької, авторки безцінної книги «Рубали ліс», готується до друку.

Виставка діє до 17 вересня.
18.08.2017 12:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter