У художньому музеї відкрили виставку старих фотографій "Черкаси:історія твого міста"

У художньому музеї відкрили виставку старих фотографій "Черкаси:історія твого міста" У Черкаському художньому музеї відкрилася унікальна фотовиставка «Черкаси: історія твого міста». Експозиція приурочена до 21-го дня народження телеканалу «ВІККА», який і став одним з організаторів виставки. На заході були представлені близько 40 світлин, зроблених у 50-80-х роках минулого століття.
Фотовиставка триватиме протягом двох тижнів, повідомили у черкаській міській раді. Вхід безкоштовний.
Черкаський художній музей як співорганізатор не лише надав приміщення, але й створив атмосферу тих часів. Аналог цієї експозиції виходить у медійному форматі на телеканалі «ВІККА» – програма «Черкаси: історія твого міста».
Вікторія Курченко, журналіст ТРК «ВІККА», яка опікується цим проектом, зізналася, що спочатку навіть не вірили, що стільки людей відгукнеться на прохання телеканалу поділитися своїми фотоспогадами. За її словами, черкасці надали близько сотні світлин.
— Унікальність проекту полягає у тому, що це не музейні фотографії, не світлини, які всім відомі, а звичайні фото черкасців зі своїх сімейних альбомів, — резюмувала Вікторія.
17.09.2012 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter