У Черкасах запрошують на безкоштовні майстер-класи та вечори аргентинського танго

У Черкасах запрошують на безкоштовні майстер-класи та вечори аргентинського танго. Як інформують у міськраді Черкас, за сприяння міської влади Черкас щосуботи впродовж серпня у сквері ім. Б.Хмельницького, починаючи з 18-00 і до 22-00, триватимуть майстер-класи з аргентинського танго та мілонги (різновид танцю), де кожен абсолютно безкоштовно матиме можливість навчитись танцювати, а також провести час у приємній атмосфері, насолодившись музичними композиціями.
У Черкасах запрошують на безкоштовні майстер-класи та вечори аргентинського танго

Начальник управління культури Валентина Шепецька розповіла, що цей захід відбувається у рамках проекту «Вуличні танці», ініційованому торік керівником Школи аргентинського танго, яка діє у Будинку культури ім. І.Кулика, Вікторією Духотою. Торік танцювальні ініціативи цієї школи отримали гранд від міської влади Черкас.

Цьогоріч ці творчі та сповненні ідей танцюристи, насамперед в особі їх головної натхненниці Вікторії Вікторівни, продовжують свою танцювальну справу. Зокрема, аби залучити до мистецтва танцю все більше охочих, – виносячи це мистецтво максимально на загал та, запрошуючи усіх бажаючих прийти і здійснити свою мрію – навчитись танцювати.

Валентина Шепецька наголошує, що міська влада Черкас і надалі підтримуватиме культурні та творчі проекти задля розвитку та організації активного та цікавого дозвілля черкащан та гостей нашого міста.
03.08.2017 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter