На Черкаський фестиваль короткометражного кіно «КіноШот» надіслали 1 106 фільмів

Протягом двох місяців Черкаський фестиваль короткометражного кіно «КіноШот» збирав заявки на участь у конкурсній програмі заходу. Так до «КіноШоту» надіслали понад одну тисячу фільмів. Усього – це 1106 короткометражок, з яких 40 – українського виробництва (з Луцька,Харкова, Івано-Франківська, Києва, Запоріжжя, Дніпра, Львова та ін.), а решта – фільми з усього світу (серед країн Ірландія, Індія, Сербія, Угорщина, Німеччина, Франція, Росія, Японія, Велика Британія, Латвія, Грузія, Канада, США, Ірак та Єгипет).
На Черкаський фестиваль короткометражного кіно «КіноШот» надіслали 1 106 фільмів

За словами голови організаційного комітету «КіноШоту» Вікторії Лаврєнтьєвої, кількість фільмів, охочих узяти участь у фестивалі, значно зросла порівняно з минулорічними заявками, і це показує рівень розвитку не лише українського кінематографа й зацікавленість українських режисерів в обміні досвідом та знаннями, а й бажання зарубіжних фахівців брати участь у культурно-просвітницьких заходах нашої країни.

Надалі усі 1106 короткометражок перегляне відбіркова комісія, яка і обиратиме з них ті фільми, які увійдуть до конкурсних програм. Нагадаємо, цьогоріч «КіноШот» показуватиме і національну програму ігрового короткометражного кіно, і зарубіжну програму ігрового та анімаційного кіно.
17.07.2017 19:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter