28-31 липня в Чигиринському районі відбудеться «Холодноярська Проща»

28-31 липня в Чигиринському районі відбудеться «Холодноярська Проща»Як повідомляє міськрада Черкас, впродовж 28-31 липня 2017 року в Києві, Черкасах на території Черкаської області, а саме: м. Чигирин, с. Стецівка, с. Суботів, с. Івк: с. Головківка, с. Медведівка, с. Мельники, с. Грушківка, с. Вереміївка, хутір Буда відбудуться заходи у рамках просвітницького проекту «Холодноярська Проща» за благословення і підтримки Святійшого Філарета Патріарха Київського і всієї Руси-України.

Проект приурочений до державного свята Хрещення Київської Русі Хрестителем Рівноапостольним князем Володимиром та вшанування подій Української революції 1917-1921 років.

Проект проходить під гаслом: "Одне Хрещення - Єдина Церква і Єдина Держава. Розпочнеться з м. Києва, де 28 липня стартує хресна хода від Свято-Володимирського патріаршого собору до пам’ятника рівноапостольному князю Володимиру.

Після хресної ходи, молебні і проповіді Святійшого Філарета, колона паломників відбуде до Черкащини, де всі візьмуть участь у заходах в рамках проекту «Холодноярська Проща».
14.07.2017 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter