ЧНУ запрошує охочих романтиків взяти участь у розкопках у Трахтемирові

ЧНУ запрошує охочих романтиків взяти участь у розкопках у Трахтемирові Як інформують у ЧНУ, з 17 липня в Трахтемирові розпочне роботу спільна археологічна експедиція Інституту археології Національної академії наук України та Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

— Коли в надвечір’я милуєшся вражаючими краєвидами Трахтемирова, приходять думки про те, що вже кілька тисячоліть на цьому дивовижному місці відбуваються вікопомні події Трипілля, часів скіфів-орачів, доби антської держави царя Божа (тобто прадавніх слов’ян), часів княжої доби стольного Києва та перших десятиліть зародження козацтва, — говорить завідувач кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки, професор Анатолій Морозов. — Не випадково саме Трахтемирів став столицею волелюбного українства. Наша експедиція працюватиме в цих дивовижних місцях. Запрошуємо до участі й старшокласників які мріють стати першовідкривачами незвіданих сторінок героїчного минулого України.

За більш детальною інформацією звертатися до директора центру вивчення пам’яток археології при університеті Андрія Касяна (0967786207).
12.07.2017 14:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter