Завтра з фейерверками відкриють оновлений палац "Дружби олігарха Ф. з Черкасами"

Завтра з фейерверками відкриють оновлений палац "Дружби олігарха Ф. з Черкасами" У суботу, 8 вересня, у Черкасах відбудеться урочисте відкриття оновленого Палацу культури «Дружба народів», повідомили у Черкаській міській раді.
Як розповіла директор ПК «Дружба народів» Галина Бурлака, святкові заходи розпочнуться о 16-ій годині. На сцені, встановленій на площі поблизу з Палацом культури «Дружба народів», впродовж двох годин виступатимуть творчі дитячі колективи. Після чого відбудеться урочисте відкриття оновленого Палацу культури.
З 18.00 до 18.30 черкасців та гостей нашого міста вітатимуть власник ПАТ «Азот» Дмитро Фірташ, почесний президент ПАТ «Азот» Валентина Жуковська та голова правління ПАТ «Азот» Віталій Скляров. Після цього відбудеться церемонія розрізання символічної стрічки біля входу до ПК «Дружба народу», куди будуть запрошені глядачі.
З 19-ої години у концертному залі ПК «Дружба народів» відбудеться святковий концерт за участю зірок української естради, який також транслюватиметься на двох великих екранах, розміщених по обидва боки на площі «Дружба народів». А саме: біля фонтану та поруч з пам’ятником Богдану Хмельницькому. Тож побачити концерт зірок української естради зможуть усі охочі, які зберуться на площі «Дружба народів».
А от у 21.40 відбудеться яскраве шоу з відкриття фонтану після чого вечірнє небо над Палацом культури «Дружби народи» розфарбує у кольори веселки грандіозний феєрверк.
07.09.2012 15:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter