У Кам`янці на Дні міста не "розійдуться" опозиційний борщ та провладний концерт

У Кам`янці на Дні міста  не "розійдуться" опозиційний борщ та провладний концерт41-й Фестиваль Борщу, запланований на 1 вересня 2012 року у місті Кам'янка Черкаської області — під загрозою зриву. Про це повідомили його організатори. Фестиваль планують провести у День міста.
"Ми хочемо організувати змагання між двома командами — з Кам'янки та Сміли. Я звернулася з офіційним листом у Кам'янську міськраду, щоб нам дозволили провести фестиваль. Нам дозволили. Ми навіть запросили виконувачку обов'язків мера у журі. Вона погодилась. Ми позбирали усі дозволи від санстанції, пожежників. Але після того, як містом почав поширюватися анонс із зазначенням того, що фестиваль підтримує єдиний кандидат від об'єднаних сил опозиції Сергій Рудик, нам відмовили у проведенні заходу. Ми вже привезли казани, дрова з Києва. Але нам не дають ні води, ні електрики, нічого. Зараз шукаємо генератор, придивляємось собі хоч якийсь майданчик," - зазначила продюсер ТМ "Фестиваль Борщу" Марина Безсалова.
Ведучий фестивалю Юрась Красюк каже, що вже закупив усі продукти і їде з Києва до Кам'янки.
"Ми хочемо зварити Холодноярський борщ, так як Кам'янка розташована поблизу урочища Холодний Яр, який в різні роки був центром партизанського руху українських патріотів. Вже закупили 8 кілограмів буряка, 22 кіла картоплі, 20 кілограм капусти, 8 — моркви, 6 — цибулі, 4 півлітрові банки томатної пасти, стільки ж олії та 2 кілограми солі. Плануємо зварити 200 літрів борщу і безкоштовно роздати його людям", - розповів він.
У міськраді пояснюють, що фестиваль не дозволили проводити через те, що на стадіоні "Авангард", де проходитиме свято, вже немає місця
"Цього року буде так багато заходів, що всі майданчики зайняті. Уже розписано, де стоятиме торгівля, де батути, де сцена. Ми можемо виділити під фестиваль майданчик на околиці міста. Але це ж треба забезпечити охорону громадського порядку, і пожежники щоб були, і швидка. А вони всі будуть біля стадіону. У інший день — будь ласка, хай звертаються," - розповіла виконувач обов'язків міського голови Кам'янки Надія Будянська.
Водночас на стенді біля стадіону "Авангард", де проходитимуть усі міські заходи, зазначено, що концерт до Дня міста буде проводитись за підтримки кандидата у народні депутати від Партії регіонів, мера Сміли Вадима Решетняка.

Довідка.
Фестиваль Борщу - це сучасний, яскравий, інтерактивний кулінарний проект,відкритий конкурс-дегустація як для «любителів» так і для професіоналів кулінарного мистецтва, який існує та підтримується виключно за рахунок приватних коштів та ініціатив.
На сьогодні він мандрує по регіонах України у вигляді презентаційних турів, під час яких відбувається збір місцевих (регіональних та авторських) рецептів борщу, розважальна програма (різноманітні змагання, конкурси, забави та інші розваги) для місцевих жителів та гостей Фестивалю, змагання з приготування обраних рецептів Борщу та неодмінно безкоштовна дегустація.
31.08.2012 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter