На фестивалі кам’яних скульптур у Черкасах кращими визнані «Король лір» та «Бандурист»

На фестивалі кам’яних скульптур у Черкасах кращими визнані «Король лір» та «Бандурист»Міський фестиваль кам’яних скульптур «Живий камінь» уп’яте пройшов у Черкасах. Традиційно до Дня незалежності України митці з різних куточків держави із каменю витесували скульптури. Протягом місяця 12 майстрів працювали над десятьма роботами. У парку 50-річчя черкасці та гості міста наживо могли спостерігати за перевтіленням кам’яної брили на скульптуру.
На закритті фестивалю майстрам вручили дипломи учасників, а кращі за версією кваліфікованого журі отримали призові місця. Так, третє місце здобув черкасець Іван Лавриненко за роботу «Діоген», столичний майстер Валентин Дановський зі скульптурою «Циганка-ворожка» був другим. Перше місце експерти віддали двом роботам – «Бандуристу» дуету авторів Миколи Теліженка та Юрія Олійника і «Королю Ліру» львівського митця Андрія Дацка.
– Роботи мені дуже сподобалася. За рівнем професіоналізму цей фестиваль, як на мене, виявився найсильнішим. Декотрими роботами я б хотів би прикрасити і свою домівку. Однак ми всі твори залишимо в парку 50-річчя і створимо тут Шевченківську галявину чи алею, – розповів міський голова Сергій Одарич.
Нагадаємо, що тематиками попередніх років були – герої твору «Енеїда» Івана Котляревського, «Одна історія кохання», «Кам’яні фонтани» і «Спорт».Цьогорічною темою фестивалю організатори обрали образотворче мистецтво Тараса Шевченка, розповіли у черкаській міській раді.
29.08.2012 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter