У Черкасах вперше відбувся молодіжний фестиваль сучасної музики «Extreme.Music.LIVE»

У Черкасах вперше відбувся молодіжний фестиваль сучасної музики «Extreme.Music.LIVE»На два дні – 18-19 серпня – Черкаси стали епіцентром молодіжного рок-екстріму: тут, уперше в історії міста, пройшов фестиваль сучасної музики та екстремальних видів спорту: ушу, паркуру та тріалу. Про це "Провінції" розповіли організатори фестивалю.

Два дні в улюбленому місці відпочинку черкасців - Долині троянд - драйвово гримів «метал»: фестиваль зібрав близько двох десятків команд, своїх черкаських фанів порадували візитом і столичні рок-гурти. Яскравої атмосфери святу емоцій та музики додавали видовищні виступи тріалістів, трейсерів та майстрів ушу – що показували майстер-клас у доланні різноманітних перешкод та володінні бойовими мистецтвами.

- Сьогодні нам вдалося допомогти організаторам свята – черкаському молодіжному ресурсному центру - здійснити мрію черкащан, – звернувся до молоді зі сцени фестивалю секретар Черкаської міської ради Віктор Горкун. - Уперше в історії нашого міста організовано потужний музичний фестиваль. І, хоча соціальні проблеми молоді, над вирішенням яких ми працюємо на рівні влади, він не вирішить, але те, що ми можемо сьогодні - допомогти молодіжним організаціям нашого міста зробити свято для молоді, ми зробили, і це нас переповнює гордістю. Напередодні свята Незалежності нашої держави, хочеться побажати всій нашій молоді: будьте гідними громадянами своєї країни, будьте справжніми патріотами нашої держави!
20.08.2012 16:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter