У Черкасах перед Днем Незалежності лунатиме музика і поезія

У Черкасах перед Днем Незалежності лунатиме музика і поезія 23 серпня у Черкасах на площі перед ТРЦ «Хрещатик-Сіті» лунатиме музика та поезія за участю молодих черкаських митців. Напередодні Дня незалежності там проходитиме фестиваль музики і поезії «ВГОЛОС-2012». Початок заходу об 11-00, розповіли "Провінції" у книжковому супермаркеті «БУКВИЦА».

Як пояснюють організатори, унікальність фестивалю «ВГОЛОС» – у його «вуличному» форматі, завдяки чому до участі в програмі запрошуються черкаські молодіжні творчі гурти, індивідуальні виконавці, автори, продюсери, арт-менеджери, виконавці-аматори, які презентують свої проекти відповідно до жанрових напрямків фестивалю.
Організатори прагнуть відкрити для черкаської аудиторії нові імена серед молодих письменників, музикантів, акторів, художників та надати їм можливості самореалізації і презентації в рамках фестивалю; популяризувати літературу та музику серед молоді. Під час фестивалю, що триватиме до ночі, проводитимуться літературні читання, квести, конкурси, розваги, театральні постановки, виступатимуть музичні гурти тощо.

Головна мета фестивалю - це створення можливостей для реалізації творчого потенціалу молодих жителів Черкащини, формування позитивного іміджу Черкас, як міста, яке надає багато уваги пошуку нових імен серед молоді та збереженню української культурної спадщини у новому форматі, прийнятному для молодіжної аудиторії.

Організаторами фестивалю є книжковий супермаркет «БУКВИЦА», соціально-музичний портал «SoundЧе», Черкаський осередок ВМГО «Фундація регіональних ініціатив». Партнери фестивалю - Черкаська обласна організація національної спілки письменників України, Черкаське обласне літературне об’єднання ім. В.Симоненка, видавництво Юлії Чабаненко «Майстерня друку», ГО «Книжковий маестро», Видавництво «Вертикаль», Міжнародна Агенція студентського обміну та освіти ІСЕА, черкаська міська громадська організація «Франкомовний центр Альянс Франсез»,УК «Партнер», ТРЦ «Хрещатик- Сіті»

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ.

ДЕННИЙ ЦИКЛ. 11-00 – 16-00.
Місця проведення: сцена, площа ТРЦ «Хрещатик Сіті», балкон «Хрещатик Сіті», приміщення КС «Буквиця»
Ведучі: конферансьє Ольга Касьянова, черкаський поет Олексій Юрін

11-00. Урочисте відкриття денного циклу Черкаського фестивалю музики і поезії «Вголос – 2012».
11-00 – 16-00. Початок роботи інтерактивних майданчиків.
Заходи денного циклу спрямовані на родинний відпочинок: він поєднує мистецькі, освітні та розважальні акції для дітей, молоді та дорослих, що має продемонструвати дітям та батькам багатогранності можливостей для розвитку творчого потенціалу в різних сферах діяльності.
КНИЖКОВИЙ ЯРМАРОК черкаських видавництв: видавництво Юлії Чабаненко, видавництво «Вертикаль», видавництво «Відлуння» .

АВТОГРАФ-СЕСІЇ :
Любко Дереш (Львів, сучасна проза),Олександр Богуславський (Черкаси, літератор, лікар-хірург) ,
КОНЦЕРТНА ПРОГРАМА:
Концертна програма від дитячих та молодіжних колективів м. Черкаси.
Зустріч з черкаськими спортсменами, учасниками Олімпіади в Лондоні (попередня домовленість)
МАЙСТЕР-КЛАСИ : по друкарській справі, по японському живопису, по купажу, по малюнкам на гіпсокартоні, по виробам з солоного тіста, по виготовленню ляльки-мотанки
ТРЕНІНГИ : з іноземної мови, психологічний тренінг.
ВИСТАВКА–ГАЛЕРЕЯ черкаських художників.

ВЕЧІРНІЙ ЦИКЛ. 17-00 – 22-00.
Місця проведення: сцена, площа ТРЦ «Хрещатик Сіті»
Ведучі: конферансьє Ольга Касьянова, черкаський поет Олексій Юрін, Черкаська поетеса Олена Железняк.
КОНЦЕРТНА ПРОГРАМА: виступ черкаських та столичних музичних гуртів «ВАРКА», «СпівБратів», «Гудфелас», «4F!LMS”, «Печворк», «Эффект бабочки», «Вітаміни», вокалістів Юлії Ярошенко, Юлії Черняєвої, Максима Криштофора.
ПОЕТИЧНА ПРОГРАМА: літературні читання від молодих авторів та декламаторів : Желєзняк Олени, Юріна Олексія, Коки Черкаського, Безгодова Олексія, Колесник Олени, Хуторного Олекси, Литвина Ярослава, Митянського Сержа, Подгорної Ольги, Вишинської Вероніки, Власик Тетяни, Малиночки Євгена, Мяус Юрія, Вікторії Кобиляцької, Олеся Павлютіна, Алли Васьковської, Оксани Яблонської, Анастасії Зорі, Анастасії Ходак (7 років), Романа Ілляшенко (8 років), Лізи Кац (14років)
Відео-поезія від Ольги Степаньян, Оксани Дуплій (екран ТРЦ)
ТЕАТРАЛЬНІ ЗАХОДИ: міні-вистави за участю літературної театр-студії ЧНУ, молодіжного театру м. Умань, Театру «Ліра» ЦДЮТ, Сергія Митянського, Олекси Хуторного.
ІНТЕРАКТИВНІ ПОДІЇ: танцювальний майстер-клас із сальси,конкурс для глядачів «Корзина асоціацій», ворожіння на віршах для глядачів.

ПРИМІТКА: програма заходів може змінюватися і доповнюватися, зокрема виступами поетів з Києва, театральних студій, виконавців–аматорів.

Черкаський фестиваль музики і поезії «ВГОЛОС» - некомерційний проект, тому організатори приймають будь-які пропозиції щодо фінансової підтримки проекту та участі в проведенні програми фестивалю. За наявності фінансової підтримки організатори фестивалю планують нагородити переможців в різних номінаціях.
17.08.2012 09:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter