На День Незалежності України у Черкасах навчатимуть варити куліш

На День Незалежності України у Черкасах навчатимуть варити кулішДо Дня Незалежності України мерія Черкас запрошує на кулінарний фестиваль «Черкаська смакота», який уже вчетверте пройде у місті. Про це повідомляє офіційний портал міської ради.
У Долині Троянд на черкасців та гостей міста традиційно чекають безкоштовні зони із наїдками: одна з кавунами, три з кукурудзою і одна з чіпсами. Окрім того, найкращі ресторани Черкас за соціальними цінами пригощатимуть відвідувачів фестивалю смачними фірмовими стравами, частину яких готуватимуть безпосередньо на святі.
– Родзинкою цьогорічного фестивалю стане те, що черкасці зможуть взяти участь у майстер-класах із приготування кулішу. Українську страву із пшоняних круп навчатимуть варити о 16:00, 17:30 та 19:00, – розповідає головний спеціаліст управління культури Черкаської міської ради Людмила Чорномор.
Також у рамках «Черкаської смакоти» організатори проведуть Фестиваль борщу від КП «Дирекція парків», а від обласної влади Фестиваль хліба і Фестиваль квітів.
15.08.2012 11:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter